Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd.
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Cathy Hu

Telefon numarası : 0086-13883983761

Naber : +008613883983761

Free call
Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd.

İLERİ ARAÇ SANAYİ CO., LTD

  • Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd.
  • Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd.
  • Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd.
  • Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd.
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya
İş türü: Üretici, Şirket ticaret
Markalar: FOD / İLERİ No. Çalışanları: 100~125
Yıllık satış: 1000000-1000000 Yıl kurulan: 2006
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

 

Founded in 2006, FORWARD Vehicle Industry Co., Ltd. is a research and development, production and sales of personal intelligent electric vehicles, providing electric scooters, electric motorcycles, electric tricycles, electric four-wheelers, and high-speed electric passenger cars and other high-quality Best products for global customers. 2006 yılında kurulan FORWARD Vehicle Industry Co., Ltd., elektrikli scooter, elektrikli motosiklet, elektrikli üç tekerlekli bisiklet, elektrikli dört tekerlekli ve yüksek hızlı elektrikli binek araçları sağlayan kişisel akıllı elektrikli araçların araştırma ve geliştirme, üretim ve satışını yapmaktadır. küresel müşteriler için diğer yüksek kaliteli En iyi ürünler. We are a combination of factories and trading companies, and we also have our own factories. Biz fabrikalar ve ticaret şirketlerinin bir kombinasyonu vardır ve biz de kendi fabrikaları var. We have leading brands and stable purchasing chains, with a wide range of styles and categories, fashionable and fashionable. Biz stilleri ve kategorileri, şık ve şık geniş bir yelpazede, önde gelen markalar ve istikrarlı satın alma zincirleri var. In just a few years, FORWARD has become a leading brand in China's electric vehicle industry with excellent products and superb technology. Sadece birkaç yıl içinde FORWARD, mükemmel ürünler ve üstün teknoloji ile Çin'in elektrikli araç endüstrisinde lider bir marka haline geldi. In addition, some of our products have obtained EEC certificates. Ayrıca, bazı ürünlerimiz EEC sertifikası almıştır. All our products meet international quality standards and sell well in domestic and foreign markets. Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve iç ve dış pazarlarda iyi satmaktadır. With stable and timely supply, reliable quality and sincere service, our products have been exported to more than 20 countries and regions in the world, including Turkey, Germany, Canada, Portugal, Spain, Brazil, Malaysia, Philippines, Thailand, Vietnam, etc. At the same time, we also provide parts and accessories and compatible replacement parts, and welcome OEM orders and design suitable solutions for customers. Istikrarlı ve zamanında tedarik, güvenilir kalite ve samimi hizmet ile ürünlerimiz Türkiye, Almanya, Kanada, Portekiz, İspanya, Brezilya, Malezya, Filipinler, Tayland, Vietnam, vb.Dahil olmak üzere dünyanın 20'den fazla ülkesine ve bölgesine ihraç edilmiştir. Aynı zamanda, biz de parçaları ve aksesuarları sağlamak ve uyumlu yedek parçaları, ve karşılama OEM siparişleri ve tasarım müşteriler için uygun çözümler. We are always committed to meeting and exceeding customer requirements. Her zaman müşteri gereksinimlerini karşılamaya ve aşmaya kararlıyız.

 

Our company covers an area of ​​10,000 square meters, has more than 100 employees, and produces 100,000 electric vehicles annually. Firmamız 10.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır, 100'den fazla çalışanı vardır ve yılda 100.000 elektrikli araç üretmektedir. Since its establishment, the company has been adhering to the tenet of market-oriented and technological innovation, and the business philosophy of "quality first, customer first", always putting the interests of customers first. Kuruluşundan bu yana, şirket her zaman müşterilerin çıkarlarını ilk koyarak, piyasa odaklı ve teknolojik yenilik ve "önce kalite, önce müşteri" iş felsefesine bağlı kalarak olmuştur. All our products are manufactured with advanced equipment and strict QC procedures to ensure high quality. Tüm ürünlerimiz yüksek kalite sağlamak için gelişmiş ekipman ve sıkı QC prosedürleri ile üretilmektedir. We are dedicated to providing each customer with the best products and the best service. Her müşteriye en iyi ürünleri ve en iyi hizmeti sunmaya adadık. We have a professional after-sales service team to ensure timely and efficient service to customers. Müşterilere zamanında ve verimli hizmet sunmak için profesyonel bir satış sonrası servis ekibimiz var. We welcome people from all walks of life at home and abroad to visit our company and conduct professional technical exchanges and business cooperation in good faith. Şirketimizi ziyaret etmek ve profesyonel teknik değişim ve iyi niyetle iş işbirliği yapmak için yurtiçinde ve yurtdışında yaşamın her kesiminden insanları ağırlıyoruz. Your satisfaction is our goal. Sizin memnuniyetiniz bizim hedefimizdir. We are willing to cooperate sincerely with you to create business opportunities and develop together with you. İş fırsatları yaratmak ve sizinle birlikte geliştirmek için içtenlikle işbirliği yapmaya hazırız.

 

Sergide yaygın olarak popüler

Çin Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd. şirket Profili 0

Bir ürün hattı

Çin Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd. şirket Profili 1

 

Depo

Çin Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd. şirket Profili 3

Geçmiş
İleri Araç Endüstrisi A.Ş. 2006 yılında kurulmuştur.

Hizmet
Satışa sunduğumuz başlıca ürünler yaşlılar için scooter (hem zeka ve rahatlık), engelli için scooter (motorlu tekerlekli sandalyeler dahil), gelişmiş araba şeklindeki üç tekerlekli bisikletler, elektrikli dört tekerlekli tur araçları, motorlu dört tekerlekli araçlar, motor üç tekerlekli bisikletler, hibrit -üçlü üç tekerlekli bisikletler, elektrikli üç tekerlekli bisikletler, madencilik ve ayrıca ilgili aksesuarlar için dizel motorlu üç tekerlekli bisikletler. Sattığımız mallar çok çeşitli ve biz en iyi ürünleri satmakta ısrar ediyoruz.

Ekibimiz
Profesyonel teknik ve satış sonrası destek ile, rehberlik ve samimi işbirliği için bizi ziyaret etmeleri için yerli ve yabancı tüccarları içtenlikle memnuniyetle karşılıyoruz

Hizmeti geliştirmek için eğitime katılıyoruz.

  • ABD'den işaretle

    ABD'den
  • Lionel Lobo

    Lionel
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin