Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd.
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Cathy Hu

Telefon numarası : 0086-13883983761

Naber : +008613883983761

Free call

Üç tekerlekli elektrikli bir scooterda nelere dikkat edilmelidir:

January 16, 2020

hakkında en son şirket haberleri Üç tekerlekli elektrikli bir scooterda nelere dikkat edilmelidir:

Three-wheel scooters are currently widely used in life. Üç tekerlekli scooter şu anda hayatta yaygın olarak kullanılmaktadır. There are many things people should keep in mind when buying a three-wheeled electric scooter. Üç tekerlekli elektrikli bir scooter alırken insanların akılda tutmaları gereken birçok şey vardır. Let's take a look at how to choose a three-wheel scooter Üç tekerlekli bir scooterın nasıl seçileceğine bir göz atalım

 

 

ÇERÇEVE:
 

Quality products have a sturdy frame that provides good support and long life. Kaliteli ürünler, iyi destek ve uzun ömür sağlayan sağlam bir çerçeveye sahiptir. Aluminum and steel are commonly used materials. Alüminyum ve çelik yaygın olarak kullanılan malzemelerdir.

 

GÜÇ


Eğilirken bile çok fazla uğraşmadan yeterli güç sağlayabilen güçlü bir motor ile donatılmıştır.


SÜRÜCÜ TRENİ:
 

Sorunsuz sürüş sağlamak için üç tekerlekli bisiklet, kullanımı kolay ve kusursuz olan iyi bir dişli veya şanzıman sistemi içerir.

 

AKÜ

 

The top model is powered by a heavy-duty battery that keeps it charged for a long time. Üst model, uzun süre şarj edilmesini sağlayan ağır hizmet tipi bir pil ile çalışır. The battery will also charge quickly and have high current strength. Pil ayrıca hızlı bir şekilde şarj olur ve yüksek akım gücüne sahiptir.

 

HIZ

A good scooter can provide good speed on different surfaces. İyi bir scooter farklı yüzeylerde iyi bir hız sağlayabilir. It performs well on flat, sloppy and steep surfaces, and is also suitable for flat and terracotta terrain. Düz, özensiz ve dik yüzeylerde iyi performans gösterir ve düz ve pişmiş toprak araziler için de uygundur.

 

YÜKLEME KAPASİTESİ
 

The top three-wheeled scooter consists of a sturdy frame and good suspension, which can accommodate different types of users. Üst üç tekerlekli scooter, farklı kullanıcı türlerini barındırabilen sağlam bir çerçeve ve iyi bir süspansiyondan oluşur. The load ranges from 200 pounds to 350 pounds, suitable for large and small users. Yük, büyük ve küçük kullanıcılar için uygun olan 200 kilo ila 350 kilo arasında değişmektedir.

 

İŞİN KAPSAMI
 

We recommend that you choose accessories that provide you with the longest range on a single charge. Size tek bir şarjla en uzun menzili sunan aksesuarları seçmenizi öneririz. This can reduce the charging frequency and extend the charging distance. Bu, şarj frekansını azaltabilir ve şarj mesafesini uzatabilir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin