Çin Yolcu Elektrikli Üç Tekerlekli Bisiklet Üretici

2 Yolcu 1200W Üç Tekerlekli Güç Scooter

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: FOD
Model numarası: FOD-B1
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 3
Ambalaj bilgileri: Scooter 20GP için demir çerçeve: 32 adet 40GP: 66 adet 40HQ: 74 adet
Teslim süresi: 25 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: Ayda 10000 ünite

Detay Bilgi

Motor: 800w pil: 60V 32Ah
Kargo boyutu: Özelleştirilmiş Sertifika: CCC
Ürün adı: Elektrikli Üç Tekerlekli Bisiklet Renk: İsteğe bağlı
boyut: 2000 * 720 * 1050mm
Vurgulamak:

electric trike scooter

,

3 wheel battery scooter

Ürün Açıklaması

2 Yolcu Elektrikli üç tekerlekli bisiklet 60V 1200W Motor üç tekerlekli güç scooter

60V2600W motor fren diski iyi yükleme kapasitesi elektrikli kargo üç tekerlekli bisiklet

The FOD-B1mobility scooter is a 3 wheel high-power mobility scooter using a transaxle brushless electric motor. FOD-B1mobility scooter, bir transaks fırçasız elektrik motoru kullanan 3 tekerlekli yüksek güçlü bir mobil scooter. The FOD-B1 Mobility scooter has 5 large batteries (12 Volt, 20 amps each)and an All-In-1 rear end differential motor just like the ones found in high priced mobility scooters. FOD-B1 Mobility scooter'ın, yüksek fiyatlı mobilite scooter'larda olduğu gibi 5 büyük pili (her biri 12 Volt, 20 amper) ve All-In-1 arka uç diferansiyel motoru vardır. At full battery power, the FOD-B1 can get up to 16 mph which easily makes it the fastest mobility scooter on the market! Tam pil gücünde FOD-B1, 16 mil / saate kadar çıkabiliyor ve bu da onu piyasadaki en hızlı hareketlilik scooterı haline getiriyor! For riders safety, it comes with, Brake System with Power Cut-off. Sürücülerin güvenliği için, Güç Kesme özellikli Fren Sistemi ile birlikte gelir. Also included: Reverse gear, armrest, and stylish cargo basket. Ayrıca: Geri vites, kol dayama ve şık kargo sepeti.

proje ürün tipi Quadricycle (Elektrikli Araba)
  Model numarası FOD-B1
Anahat boyutları Boyut (mm) 1500 * 720 * 1050
Maksimum yük 200
Ağırlığı frenlemek 175
Max.Speed ​​(km / s) 25
Fren sistemi Kampana fren
Fren modu El Freni / Ayak Freni
Ön lastik boyutu 2,75 / 14 280kps
Arka lastik ölçüleri 2,75 / 14 280kps
Direksiyon Tipi Gidon
Değerlendirilmiş kapasite 2 Kişi (Şoför dahil)
Park modu Manuel (Arka fren)
Dinamik Parametre Şarj Başına Maks. 30/50
pil 60V 20Ah / 32Ah
Şarj süresi 6-8h
Motor gücü 1200w
  Konteyner kapasitesi 20GP: 50 adet
40GP: 102 adet
40HQ: 114 adet

 

 

Üç tekerlekli elektrikli scooter'ın faydaları
Riding a tricycle is a unique feeling. Üç tekerlekli bisiklet sürmek benzersiz bir duygudur. The 3-wheeler provides easier and more stable driving than a conventional 2-wheel scooter. 3 tekerlekli, geleneksel 2 tekerlekli scooterdan daha kolay ve daha istikrarlı bir sürüş sağlar. They usually feel like quad bikes, but with the maneuverability and turning circle of a two-wheeler. Genellikle dörtlü bisiklet gibi hissederler, ancak iki tekerlekli bir manevra kabiliyeti ve dönüş çemberi vardır. Compared to four-wheel replacements, they usually also have a lightweight, stylish design, but manage to provide just as much space. Dört tekerleği değiştirmelere kıyasla, genellikle hafif ve şık bir tasarıma sahiptirler, ancak aynı derecede yer sağlamayı başarırlar. Tricycles tend to be cheaper than four-wheeled scooters, so that's fine. Üç tekerlekli bisikletler dört tekerlekli scooterlardan daha ucuz olma eğilimindedir, bu yüzden iyi.

 

Ürün Avantajı:

1. Yeşil güç
2. Kapalı kabin
3. 2 motor iyi güce sahiptir
4. kargo boyutu Özelleştirilmiş

 

 

SSS:

Q1: Ben sadece örnek olarak sadece 1 birim satın?
A: Evet, örnek mevcuttur

 

S2: Ehliyetim yoksa, sürücü de alabilir miyim?
C: Evet, ehliyetsiz sürebilirsiniz.

 

Q3: teslimat şartları nelerdir?
A: EXW, FOB, CFR, CIF,

 

Q4: teslim süresi hakkında Nasıl?
A: Usually in 15-30 working days after receiving the payment. A: Genellikle ödeme aldıktan sonra 15-30 iş günü içinde. The exact delivery time depends Kesin teslimat süresi bağlıdır
ürün ve sipariş miktarı.

 

Q5: teslimattan önce tüm mal test ediyorsunuz?
A: Evet, biz teslimattan önce 100% test var

 

Have you found the perfect three-wheeled electric scooter for your needs? İhtiyaçlarınız için mükemmel üç tekerlekli elektrikli scooter buldunuz mu? When purchasing an electric scooter, please note the following points. Elektrikli bir scooter alırken lütfen aşağıdaki noktalara dikkat edin.

 

ÇERÇEVE VE PARÇA KALİTESİ

It is important to know the components of a scooter. Bir scooterın bileşenlerini bilmek önemlidir. Like any other ride or vehicle, it will eventually need to be repaired and replaced. Diğer herhangi bir sürüş veya araç gibi, sonunda onarılması ve değiştirilmesi gerekecektir. The more durable the material, the longer it takes to change. Malzeme ne kadar dayanıklı olursa, değiştirilmesi o kadar uzun sürer.

 

AMAÇ

Why do you need a three-wheeled electric scooter? Neden üç tekerlekli bir elektrikli scooter'a ihtiyacınız var? Are you buying for your child's entertainment or are you buying for medical reasons or for people with reduced mobility? Çocuğunuzun eğlencesi için mi satın alıyorsunuz yoksa tıbbi nedenlerle mi yoksa hareket kabiliyeti kısıtlı kişiler için mi satın alıyorsunuz? If you know what the choice is for, narrowing it down is easier. Seçimin ne için olduğunu biliyorsanız, daraltmak daha kolaydır.

 

MIL ARALIĞI

Although battery capacity and speed are also factors to consider, mileage or distance traveled is more important. Pil kapasitesi ve hızı da göz önünde bulundurulması gereken faktörler olsa da, kat edilen mesafe veya kat edilen mesafe daha önemlidir. It determines how far each charge can go and how long it takes between charges. Her bir ödemenin ne kadar ileri gidebileceğini ve ücretler arasında ne kadar süreceğini belirler.

 

2 Yolcu 1200W Üç Tekerlekli Güç Scooter 0

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz