Ana sayfa

Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite 3 Tekerlekli Elektrikli Üç Tekerlekli Bisiklet satış için
iyi kalite 3 Tekerlekli Elektrikli Üç Tekerlekli Bisiklet satış için
Müşteri yorumları
Mükemmel kalite ve VIP hizmetiniz için çok teşekkür ederiz, sözleşmeyi koruyacağız ve sizinle daha fazla iş yapacağız!

—— ABD'den işaretle

Mini Elektrikli Otomobilinizi geçen perşembe aldık ve kaliteden çok memnunuz.

—— Lionel Lobo

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5
Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd. Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd. Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd. Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd. Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd.
Damgalama işlemi
Kaynak ve Kurulum İşlemi
Boyama işlemi
Montaj ve entegrasyon işlemi
Test ürün hattı

Damgalama işlemi

Elektrikli otomobil damgalama işlemi, istikrarlı kalite ve iyi değiştirilebilirlik almak

Kaynak ve Kurulum İşlemi

1. Kaynak robotlarının avantajları kısa sürede ve hızlı harekete geçirilir ve kaynak hızı 60-3000 piksel / dakikadır. 2. Robot kaynağı kullanılırken her kaynak için kaynak parametreleri sabittir. Kaynağın kalitesi, insan işletim teknolojisinin gereksinimlerini azaltan insan faktörlerinden daha az etkilenir. Bu nedenle, kaynak kalitesi sabittir, bu nedenle ürünlerimizin kalitesini garanti eder.

Boyama işlemi

1. Tasarım, zincir tipini sürmek için bir zincir dişlisi kullanır, konveyör zinciri ve iz temas noktası rulmanlar ile düzenlenir ve hassas iz, düzgün, eşit ve kayıpsız bir şekilde kaybetmeden çalıştırmak için kullanılır. Hız 0-10 m / dak arasında ayarlanabilir. Zincir akma hızı, verimliliği arttırmak için püskürtülmüş parçaların özelliklerine göre ayarlanabilir. 2. Kendi kendine dönen sistem zincir dönüşünü benimser ve dönüş bölgesinin dönüş hızı tutarsızdır.

Montaj ve entegrasyon işlemi

Test ürün hattı

1 2 3 4
Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd. Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd. Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd. Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd.
AET sertifikası
CE belgesi
AET sertifikası
CE belgesi

AET sertifikası

Elektrikli otomobil için AET sertifikası

CE belgesi

Elektrikli scooter için CE belgesi, Avrupa da kullanılabilir

AET sertifikası

AET sertifikası ile elektrikli üç tekerlekli bisiklet. Avrupa’da yaygın kullanımı

CE belgesi

CE sertifikası ile elektrik üç tekerlekli bisiklet

1 2 3
Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd. Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd. Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd.
Damgalama işlemi

Damgalama işlemi

 • Üretim hattı
  Biz Chongqing İleri Ticaret ve Ticaret A.Ş., Ltd Eylül 2006 yılında kurulan, biz profesyonel bir ticari ticaret şirketi olan scooter ve ulaşım tricycles her türlü satış ağırlıklı. Sattığımız bu araçlar, yaşlıların güvenli bir şekilde dışarı çıkmalarına, yürüyüş yapmak yerine engelli binme yapmalarına ve aynı zamanda ulaşım ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olabilir. Satışa sunduğumuz başlıca ürünler yaşlılar için scooter (hem zeka ve rahatlık), engelli için scooter (motorlu tekerlekli sandalyeler dahil), gelişmiş araba şeklindeki üç tekerlekli bisikletler, elektrikli dört tekerlekli tur araçları, motorlu dört tekerlekli araçlar, motor üç tekerlekli bisikletler, hibrit -üçlü üç tekerlekli bisikletler, elektrikli üç tekerlekli bisikletler, madencilik ve ayrıca ilgili aksesuarlar için dizel motorlu üç tekerlekli bisikletler. Sattığımız mallar çok çeşitli ve biz en iyi ürünleri satmakta ısrar ediyoruz.

  Yıllar boyunca, her zaman değerli müşterilerimiz, acentelerimiz ve müşterilerimize destek ve hizmet sunmak amacıyla “metadan sorumlu olmak, müşteriden sorumlu olmak” ve “en yüksek maliyet performansını koruyarak” bir yönlendirme düşüncesini takip ediyoruz.

 • OEM / ODM
  OEM ve ODM projesi için deneyimli. Sertifikalar: CE, TÜV, JIS, KFDA, FDA, SIO13485, EN15194, EN14764.

 • Ar-Ge
  Satışa sunduğumuz başlıca ürünler yaşlılar için scooter (hem zeka ve rahatlık), engelli için scooter (motorlu tekerlekli sandalyeler dahil), gelişmiş araba şeklindeki üç tekerlekli bisikletler, elektrikli dört tekerlekli tur araçları, motorlu dört tekerlekli araçlar, motor üç tekerlekli bisikletler, hibrit -üçlü üç tekerlekli bisikletler, elektrikli üç tekerlekli bisikletler, madencilik ve ayrıca ilgili aksesuarlar için dizel motorlu üç tekerlekli bisikletler. Sattığımız mallar çok çeşitli ve biz en iyi ürünleri satmakta ısrar ediyoruz.

İletişim bilgileri
Chongqing Forward Commercial And Trading Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Cathy Hu

Tel: 86-13883983761

Faks: 86-23-88310024

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)